Cepeliada 2018 - ZAPISY

42. Międzynarodowe Targi Sztuki Ludowej w Krakowie

 

W terminie od 9 do 26 sierpnia 2018r. na Rynku Głównym w Krakowie odbędą się 42. Międzynarodowe Targi Sztuki Ludowej.

To spotkanie zwane "Cepeliadą" stanowi okazję do spotkania z twórcami ludowymi z całej Polski, którzy kultywują przekazywaną z pokolenia na pokolenie tradycję. Wydarzenie każdego roku przyciąga tłumy mieszkańców i turystów Krakowa, którzy pragną poznać wielobarwny i różnorodny świat kultury ludowej.

Dzięki uprzejmości i wsparciu Zarządu Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu również w tym roku członkowie naszego Stowarzyszenia będą mogli wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu, jakim są krakowskie Międzynarodowe Targi Sztuki Ludowej!

Wszystkich chętnych i zainteresowanych twórców oraz rękodzielników  prosimy o wypełnienie deklaracji udziału załączonej poniżej. Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy oraz max 3 zdjęcia prosimy przesłać e-mailem na adres:  w terminie do 27 kwietnia br. lub dostarczyć osobiście podczas Zebrania Walnego Członków Stowarzyszenia w dniu 25. kwietnia o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu, ul. Jagiellońska 33.

Wszelkie informacje dotyczące udziału Członków SSR w Targach można uzyskać pod numerem telefonu: 796-769-420.

 

Międzynarodowe Targi Sztuki Ludowej w Krakowie są doskonałą okazją do promocji niezwykle bogatej i różnorodnej kultury oraz tradycji naszego regionu. Gorąco liczymy na zainteresowanie udziałem w Targach i godne reprezentowanie Sądecczyzny!

 

Strona Organizatora: www.cepeliakrakow.pl