Świece z wosku pszczelego

Barbara Władysława Korona 
 


Stary Sącz 
tel.: 504 207 543 

 

Działalność Basi ukierunkowana jest na wytwarzanie świec, świec figuralnych, gromnic, figurek, stroików, paschałów. Wszystkie produkty wytwarzane są ręcznie. Zarówno wosk pszczeli jak i zastosowany knot gwarantują, że produkty są w 100% naturalne.

Twórczość Barbary Korony cechuje niezwykła precyzja i wysoki poziom profesjonalizmu. Połaczone z latami warsztatu oraz precyzją i poszanowaniem zasad sztuki dają gwarancję otrzymania wysokiej jakości naturalnych produktów.

Wyroby posiadają atesty wydane przez Państwową Komisję Artystyczną i Etnograficzną w Krakowie jako rękodzieło artystyczne. Cała produkcja opiera się na wykorzystaniu jako surowca naturalnego wosku pszczelego. Produkt ten ma wiele charakterystycznych właściwości, których dobroczynny wpływ ujawnia się podczas jego spalania. Świece Basi spalają się bezdymowo, a w powietrzu daje się poczuć słodki i przyjemny zapach.

Świece woskowe używane są od tysięcy lat we wszystkich religiach świata i obrzędach kulturowo-religijnych. Są najstarszym źródłem światła. Płomień świecy z wosku pszczelego jest dużo bardziej jaśniejszy, a co najważniejsze nietoksyczny w stosunku do parafinowej i ma bardzo pozytywny wpływ dla naszego zdrowia. Palenie świecy w zamkniętych pomieszczeniach nadaje wspaniały nastrój, a przede wszystkim relaksuje i uspokaja.

 

Podstawowe właściwości spalania świecy woskowej:

  • naturalnie jonizują ujemnie(-) powietrza, dzięki czemu neutralizują powszechny wokół nas nadmiar szkodliwych jonów dodatnich(+) wytwarzanych przez urządzenia elektryczne i elektormagnetyczne obecne w naszych domach i biurach (telewizory, komputery)
  • energetyzuje pozytywnie osłabione ciało po przebytych chorobach oraz przyśpiesza powrót do zdrowia i uodparnia organizm przed następnymi.
  • skutecznie neutralizuje szkodliwy dym tytoniowy, oraz neutralizuje jego zapach oraz inne nieprzyjemne zapachy pochodzenia naturalnego i chemicznego
  • spalając się wydziela cudowny zapach miodu i propolisu
  • uspokaja wewnętrznie, łagodzi stres, nerwice i migrene
  • pozytywnie wpływa na koncentrację
  • świeca palona w sypialni tuż przed snem zapewni nam go spokojnym i głębokim a rano da poczucie energii i zdrowia
  • inhalacja nad zapalonym płomieniem świecy udrożni drogi oddechowe i pozwoli swobodniej oddychać

 

Więcej na: http://swiece-woskowe.pl